Gazi Mahallesi’ne Kütüphane ve Yenimek

Yenimahalle’nin dört bir yanında yatırım şenliği sürüyor. Hemen her gün eğitimden spora, kültürden sağlığa yeni bir tesisin açılışını yapan Yenimahalle Belediyesi, Gazi Mahallesi’nde yapımını tamamladığı Kütüphane ve Yenimek Kurs Merkezini törenle açtı.

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın ev sahipliğinde düzenlenen törene; CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Gökay Yıldırım, Belediye Başkan Vekili Mehmet Kartal, Belediye Başkan Yardımcıları Erhan Aras, Yaşar Neslihanoğlu, Hüseyin Boran, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Ben barışın adamıyım, insanları farklı görmem

Açılış öncesi Gazi Mahalle sakinlerine seslenen Başkan Yaşar,“15 yıldır sizin verdiğiniz yetkiyle sizlere hizmet ediyorum. Bugün Türkiye’nin en gelişmiş 5’inci ilçesiyiz. Sizin vergilerinizi size hizmet olarak döndürmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Görevimiz olmamasına rağmen gerek sağlık alanında gerekse eğitim alanında birçok projeyi hayata geçirdik. Aile sağlık merkezleri, etüt merkezleri, kütüphaneler, kreşler yaptık. Biz Yenimahalle Belediyesi olarak her noktaya eşit hizmet ediyoruz. Şunu biliniz. Ben barışın adamıyım. İnsanları farklı görmem, bana oy verdi vermedi demem. Herkesi cumhuriyetin eşit yurttaşı Allah’ın yarattığı bir varlık olarak görürüm. Bugüne kadar böyle yaptık bundan sonra da herkesi kucaklamaya devam edeceğim” dedi.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
E-posta
RSS

Benzer Haberler

Daha fazla haber oku