İYİ Parti Ankara Mamak İlçe Teşkilatı’ndan istifa eden 62 üye, MHP’ye geçti.
Yerel seçimler yaklaşırken Ankara siyasetinde hareketlenmeler olmaya başladı. İYİ Parti Ankara Mamak İlçe Teşkilatı’ndan 62 üye partilerinden istifa ederek MHP’ye geçti. Mamak’taki bir düğün salonunda düzenlenen törende yeni katılan üyelere rozet takıldı.
Törende bir konuşma yapan MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ‘Evine dön’ çağrısına kulan vererek İYİ Parti’den istifa eden üyelere teşekkür etti.