Mamak’ta Öğretmenler Günü Turnuvaları Yapıldı

Mamak Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, 24 Kasım Öğretmenler Günü için basketbol, dart ve masa tenisi turnuvaları düzenledi.

Turnuvada, Mamak’taki ilkokul, ortaokul ve lise öğretmenleri arasında kıyasıya rekabet yaşandı. Basketbol turnuvasında Nurettin Topçu Anadolu Lisesi öğretmenleri birinci olurken; Lalahan Serdar Tosun İlk-Ortaokulu öğretmenleri ikinci,  Ahmet Kabaklı Ortaokulu öğretmenleri ise üçüncü oldu.

Masa tenisi turnuvası kadınlar ve erkekler olmak üzere iki ayrı kategoride gerçekleştirildi. Masa tenisinde hünerlerini gösteren kadın öğretmenler kategorisinde Kınık Şehit Murat Yatar Kalkmaz İlkokulu Öğretmeni Nermin Tekin birinci, Nahit Menteşe Anadolu Lisesi Öğretmeni Hülya Can, Bahtiyar Vahapzade Ortaokulu Öğretmeni Ayşegül Gezer ise üçüncü oldu.

Erkek Öğretmenler kategorisinde ise; Nahit Menteşe Anadolu Lisesi Öğretmeni İsmail Karaömer birincilik, Özel Mamak Sınav Anadolu Lisesi Öğretmeni Onur Özsoy ikincilik, Nahit Menteşe Anadolu Lisesi Öğretmeni Hakan Saraç üçüncülük kazandı.

Dart turnuvasında ise birinciliği Lalahan Serdar Tosun İlk-Ortaokulu Öğretmeni Buğrahan İnanır, ikinciliği Altıağaç Anadolu Lisesi Öğretmeni Fikret Büyükada, üçüncülüğü ise Mamak Rehberlik Araştırma Merkezi Öğretmeni Efsun Emir kazandı.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
E-posta
RSS

Benzer Haberler

Daha fazla haber oku