Şentepe Spor başarıdan başarıya koşuyor

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Şentepe Spor Kulübü’nün sporcuları ve aileleriyle kupa töreninde bir araya geldi. Pamuklar MahallesiYenimahalle Evi’nde gerçekleşen programda, Yaşar, sezon başlangıç kupasında şampiyonluk elde eden U15 takımı, 2023-2024 sezonunda 8 maçta 7 galibiyet alarak şampiyon olan U12 takımı ve U11 gençlerini tebrik etti.

Bu yatırımları sizin için yaptım

Yaşar, yaptığı konuşmada gerçekleştirdikleri projelerin halka olan faydasını gözettiklerini dile getirdi. Yaşar şunları söyledi “Ben 15 senedir ne yaptıysam, kendi cebimden yapmadım sizin verdiğiniz vergilerle sizin paranızı size harcadım. Eğer Şentepe bugün adı gibi şen olduysa bunun mimarı sizlersiniz. Halka fayda sağlamayan hiçbir projeye imza atmadım. Sizlere halı saha tahsis ettim. Bugün içerisinde bulunduğumuz Yenimahalle Evi’nden tüm vatandaşlarımız ücretsiz olarak faydalanabiliyor. Aileler, bu evlerde taziyeleri kabul edip, yemek verebiliyor, mevlit okutabiliyor, nişan, kına, asker uğurlaması, sünnet gibi organizasyonlar yapabiliyor. Bu yatırımları sizin için yaptım, çocuklar için yaptım. Sizlerde beni mahcup etmediniz. Başarınız ile gurur duydum. Hepinizin gözlerinden öpüyor ve tebrik ediyorum” dedi.

Şentepe Spor Kulübü’nün Yönetim Kurulu Üyelerinin de bulunduğu programda, sporcular şampiyonluk kupasını Başkan Yaşar ile birlikte kaldırdı.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
E-posta
RSS

Benzer Haberler

Daha fazla haber oku