30 Ağustos Ankara konser takvimi

30 Ağustos Ankara konser takvimi yayımlandı. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. yılında Başkentte birçok yıldız gelecek. 27 Ağustos Pazar günü Duman konseriyle başlayacak Zafer Haftası kutlamaları, 28 Ağustos Pazartesi Yüzyüzeyken Konuşuruz, 29 Ağustos Salı Lvbel C5 ve Cakal konserleriyle devam edecek.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın yıl dönümünde Başkentlilere özel bir kutlama programı, hazırladı.

27 Ağustos Pazar günü başlayacak olan kutlamalar kapsamında, sevilen sanatçı ve gruplar Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam ve Atatürk Çocukları Park’ında hayranlarıyla buluşurken, Başkentlilere de unutulmaz bir Zafer Haftası yaşatacak.

Yıldız yağmuru

Zafer Haftası kutlamaları Ankara büyükşehir Belediyesi tarafından Başkente kazandırılan Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam ve Atatürk Çocukları Parkı’nda gerçekleştirilecek.

Kutlamalar, sevilen alternatif rock müzik grubu Duman’ın 27 Ağustos Pazar günü sahne alacağı konserle başlayacak. 28 Ağustos Pazartesi Yüzyüzeyken Konuşuruz, 29 Ağustos Salı günü ise Lvbel C5 ve Cakal hayranlarıyla buluşacak. Konserler saat 20.30’da başlayacak.

Yalın konseri

Ata mirasına sahip çıkan Ankara Büyükşehir Belediyesi, Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam ve Atatürk Çocukları Parkı’nın 1’inci etabının açılışını da 30 Ağustos’ta gerçekleştirilen törenle gerçekleştirilecek.

Açılış töreni ve Büyük Zaferin 101. yıldönümü sevilen sanatçı Yalın’ın verdiği konserle taçlanacak.

Ring seferleri

EGO Genel Müdürlüğü, konserlerin gerçekleşeceği Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam ve Atatürk Çocukları Parkı’na ring seferleri düzenleyecek.

Ringler, 16.00-20.30 saatleri arasında Kızılay Zafer Çarşısı önünden konser alanına, 21.30-24.00 saatleri arasında ise konser alanından Kızılay Zafer Çarşısı’na gerçekleşecek.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
E-posta
RSS

Benzer Haberler

Daha fazla haber oku