Sincan Belediyesi, sosyal ve kültürel hayatın içinde kadınları desteklemek amacıyla hizmete sunduğu konaklara bir yenisini daha ekleyerek Sincan Menderes Hanımlar Konağı’nı ilçeye kazandırdı.
Menderes Hanımlar Konağı, Ulubatlı Hasan Mahallesi’nde törenle hizmete açıldı.
Hanım Konaklarına katılmak ve bilgi almak isteyenler 444 4 762 nolu Sincan Belediyesi çözüm merkezini arayabilir. Ayrıca haftalık program bilgisine de belediyenin sosyal medya hesapları ve internet adresi üzerinden ulaşabilir.