Sincan’da geleneksel sünnet şöleni

Sincan Belediyesi Geleneksel Sünnet Şöleni renkli görüntülere sahne oldu. Sünnet ettirilen 540 çocuk Kent Meydanı’nda gönüllerince eğlendi, sürpriz hediyelerle yüzleri güldü. Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan da çocukların heyecanına ortak oldu.

Sincan Kent Meydanı muhteşem bir organizasyona ev sahipliği yaptı. 7’den 70’e herkese kucak açan Sincan Belediyesi bu yıl 540 çocuğu sünnet ettirdi.  Hastane ortamında sünnetleri gerçekleştirilen çocuklar ve aileleri Geleneksel Sünnet Şöleninde bir araya geldi.

Şölende palyaçolar çocukların yüzünü güldürdü. Şişme oyun alanlarında koştular, hokey oynadılar, trambolinde zıpladılar, langırt oynayarak doyasıya eğlendiler. Pamuk şeker ve mısır ikram edilen çocuklara çeşitli oyuncaklar hediye edildi. Çocukların sünnet kıyafetleri de Sincan Belediyesi tarafından temin edildi. Bu unutulmaz anlara Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan tanıklık etti.

sünnet şöleni

“Unutulmaz Bir Gün Yaşadık”

Çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Ercan, “Geleneksel Sünnet Şölenimizde çocuklarımıza unutulmaz bir gün yaşattık. Onların gözlerindeki mutluluğu görmek en güzeli. Hepsine sağlıklı hayırlı ömürler diliyorum. Rabbim yolunuzu açık etsin.” ifadelerini kullandı.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
E-posta
RSS

Benzer Haberler

Daha fazla haber oku