Üniversite öğrencilerine destek başvuruları başladı
5 Ocak 2024
Mamak Belediyesi, öğrenci evinde kalan üniversiteliler için destek başvurularını başlattı. Öğrenciler; İnternet, doğalgaz, gıda alışverişi, ev eşyası ve evin tamir bakımı için öğrenciler Mamak Belediyesi’ne başvuruda bulunabiliyor.
Öğrenci evinde kalan gençler, Mamak Belediyesi resmi internet sayfasında yer alan Ögrenci Destek Başvuru Formunu doldurarak desteklerden faydalanabilecek.
Desteklerle ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Öğrenci Evinde kalan Üniversite Öğrencilerimiz! Türkiye Yüzyılı için çok çalışmak sizden, tüm destekler bizden” dedi. Öğrencilere internet, doğalgaz, gıda alışverişi, ev eşyası ve evin tamir bakımı için ehizmet.mamak.bel.tr/basvuru/OgrenciDestek2023 sayfasının linkini paylaştı.