Yenimahalle’de 10’uncu kütüphane açıldı
Kütüphanenin açılışında konuşan belediye başkanı Fethi Yaşar, YKS, LGS, KPSS sınavlarına hazırlanan ve evinde ders çalışma ortamı bulamayan Şentepeli öğrencilere sessiz, temiz ve güvenli bir ortamda kitap okuma, ders çalışma imkânı sağladıklarını söyledi.
Yaşar, “Kütüphanelerimiz sabah 09.00’dan akşam saat 20.00’ye kadar açık. Yapımı tamamlanan 11’inci kütüphanemiz ise Cumhuriyet Akademisi içerisinde bulunuyor ve 24 saat açık olacak” dedi.