Yüzlerce kahve çeşidinin sunulduğu 7. Kahve Festivali Bilkent Center’da başladı. 160 markanın yer aldığı ve 150 stantın kurulduğu festivalde aralarında Kolpa, Bedük ve Cem Belevi’nin de bulunduğu 20 sanatçı konser verecek. Festival, 24 Eylül Pazar günü akşam saatlerine kadar devam edecek.
‘Kahveye Aç Gözlerini’ temasıyla düzenlenen Kahve Festivali, yüzlerce çeşit kahve ve konserlerle Bilkent Center’da başladı. Bu yıl 7’ncisi düzenlenen festivalde 160 marka yer aldı ve 150 stant kuruldu.
Festivalde Dibek, Türk kahvesi, çilekli Türk kahvesi, badem ezmeli Türk kahvesi, karamelli tuzlu Türk kahvesi ve bisküvili çeşitleri sunuluyor.
24 Eylül Pazar günü akşam saatlerine kadar devam edecek olan Festivali’de aralarında Kolpa, Bedük ve Cem Belevi’nin de bulunduğu 20 sanatçı konser verecek.