Mamak’ta okullar renkleniyor
Mamak Belediyesi, 2022-2023 eğitim öğretim dönemi için çalışmalarını tamamladı. 11 Eylül’de başlayacak yeni eğitim-öğretim yılı öncesi ilçedeki tüm okullara plastik ve yağlı boya desteğinde bulundu.
Belediye ayrıca okulların temizliği, bakım ve onarımında da hizmetlerine devam ediyor. Murat Köse, Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürü Elif Özbek’in de katılımıyla Şafaktepe İlkokulu’na boyaları teslim etti.
Tam destek veriyoruz
Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Mamak Belediyesi olarak eğitime Tam Destek veriyoruz. Okullarımızın her türlü ihtiyacını ekiplerimizle birlikte karşılıyoruz. Tüm Okullarımıza boya desteği sağlayarak, okullarımızı renklendirecek şekilde yeni eğitim dönemi için son hazırlıklara destek veriyoruz” dedi. Köse, “Yavrularımızın daha hijyenik, temiz bir ortamda eğitim alması için elimizden geleni yapıyoruz. Çocuklarımız için okullarımızın hijyeni ve temizliğini önemsiyoruz” diye konuştu.